Hakkımızda - Yeni Stadyum Taksi-Sarıçam -ADANA-0536 068 19 25 0552 375 8112 - 0507 369 34 17
Hakkımızda

Hakkımızda

 

 

Yeni Stadyum Taksi olarak,  personelimizin resim, isim ve telefon numaraları tercihiniz ve güvenilirliğimiz için sitemizde mevcuttur..
 

 


Taksi hizmeti sektöründe lider bir firma olmayı benimseyen firmamız, firmalar ve müşterilerine yenilikçi, dürüst, kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir. Firmamızın başarılı olmasında en büyük pay siz değerli müşterilerimize aittir.

 
 
Misyonumuz;
 
Yeni Stadyum Taksi olarak, çalıştığımız tüm alanlarda en iyi hizmeti sunmak. Bunu yaparken de müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, etik ve ahlaki değerler ışığında, kaliteden ödün vermeden satışlarımızı arttırmak, gelişme ve iyileşme faaliyetlerini sürekli kılarak örnek bir kuruluş olmaktır.
 
 
Vizyonumuz;
 
 
Çalışma arkadaşlarımızın seçimi ve eğitimi ile temelleri atılmış olan firmamızı, geçmişteki başarılarımızdan esinlenerek daha iyiye ve daima ileriye taşımak, çağdaş Türkiye’mizde içinde yer aldığımız sektörde örnek ve önder bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürmek vizyonumuzdur.

 

 

 

 


adana yüreğir en yakın taksi durağı,adana yüreğir güvenilir taksi hizmeti,adana yüreğir taksi durağı,adana yüreğir 7/24 taksi hizmeti,adana yüreğir alo taksi,adana yüreğir acil taksi,adana yüreğir en yakın taksi,adana yüreğir taksi iletişim numaraları,adana yüreğir taksi durakları,adana yüreğir uygun fiyata taksi durağı,adana yüreğir stadyum taksi durağı,adana yüreğir stadyum taksici,yüreğir en yakın taksi durağı,yüreğir güvenilir taksi hizmeti,yüreğir taksi durağı,yüreğir 7/24 taksi hizmeti,yüreğir alo taksi,yüreğir stadyum taksici,yüreğir stadyum taksi durağı,yüreğir uygun fiyata taksi durağı,yüreğir taksi durakları,yüreğir acil taksi,yüreğir taksi iletişim numaraları,yüreğir en yakın taksi,adana en yakın taksi durağı,adana güvenilir taksi hizmeti,adana taksi durağı,adana 7/24 taksi hizmeti,adana alo taksi,adana acil taksi,adana en yakın taksi,adana taksi iletişim numaraları,adana taksi durakları,adana uygun fiyata taksi durağı,adana stadyum taksi durağı,adana stadyum taksici,en yakın taksi durağı,güvenilir taksi hizmeti,taksi durağı,7/24 taksi hizmeti,alo taksi,stadyum taksici,stadyum taksi durağı,uygun fiyata taksi durağı,taksi durakları,acil taksi,taksi iletişim numaraları,en yakın taksi,

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014